0
سبد خرید شما خالی است

میخوای بدونی کی پروفایلتو چک کرده ؟

آموزش موبایل, آموزش ها 12 اسفند 1397
میخوای بدونی کی پروفایلتو چک کرده ؟

درود بر همه کاربران عزیز فکت وب ، در این مطلب قصد داریم به یک آموزش پربازدید اما فریب دهنده بپردازیم و شما را با این کلاهبرداری نوین آشنا کنیم .

ما را همراهی کنید…

میخوای بدونی کی پروفایلتو چک کرده ؟

میخوای بدونی کی پروفایلتو چک کرده ؟

شاید تابحال با سوال بالا در شبکه اجتماعی تلگرام مواجه شده و روی لینک های مورد نظر کانال یا ربات فرستنده این پیام کلیک کرده اید.

در این مطلب قصد داریم به صحت این آموزش بپردازیم و به شما ثابت کنیم که هیچگاه فریب اینگونه آموزش ها که بیشتر جهت افزایش ممبر کانال و ربات می باشد را نخورید.

امکان نمایش و دیدن بازدیدکنندگان پروفایل و اکانت شخصی در شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های چت مثل تلگرام ، اینستاگرام ، واتساپ و … بدون اجازه بازدید کننده برای هیچ کاربری مقدور نیست.

این مسئله به معنای اشتراک اطلاعات و فعالیت شخصی بازدید کننده (پروفایل) به شمار می رود و دسترسی به این اطلاعات ، به جز شرکت سازنده برای دیگران امکان پذیر نیست.

اگر این مسئله امکان پذیر بود ، در حقیقت نشان دهنده عدم توانایی شرکت سازنده برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران به شمار میرفت و باعث ایجاد جهنمی از شکایت قانونی و احتمالا میلیون ها دلار خسارت گیری و در انتها نابودی آن شرکت میشد.

اما شاید تابحال به سوال هایی همچون ” ولی دوست من گفته برنامه ای داره که … ” و یا ” من خودم یک ویدئو از این نرم افزار ها دیدم… ” مواجه شده باشید؛

اما جواب این سوال ساده است:

دوست شما با شما صادق نیست و ویدئوها مونتاژ شده هستند و معمولا برای ایجاد یک دمو به منظور فریب کاربر به خرید نرم افزار تولید می شوند.

اگر برنامه و رباتی را در این زمینه دیدید که مدعی چنین کاریست ، شک نکنید که صحت نداره و به نحوی به دنبال سواستفاده و همانطور که گفته شد افزایش ممبر کانال و ربات خود از شما هستند.

امیدواریم که این مطلب در جهت افزایش هوشیاری شما و جلوگیری از سواستفاده های پیشرو ، موثر باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر مطالب آموزشی رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.

همچنین در صورتی که سوال و یا نظری در مورد مطلب ” میخوای بدونی کی پروفایلتو چک کرده ؟ ” دارید میتوانید از بخش نظرات آن را برای ما ارسال کنید.