×

درباره ما

درباره فکت وب

فکت وب حاصل یک تفکر تحول گرا و مشتری محور است. این گروه از سال 96 شروع به فعالیت کرد و از همان روز اول با قدرتی مثال زدنی وارد عرصه ارائه آموزش ها و محصولات دیجیتالی شد و همیشه تلاش خواهد کرد که یکه تاز این عرصه باشد.
ما همیشه تلاش خواهیم کرد که همیشه در کنار مشتری باشیم و در تمام مراحل کار یار و همراه او باشیم حالا چه شما از فکت وب خرید کنید یا از آموزش های رایگان ما استفاده کنید ما وظیفه ی خود میدانیم که به شما خدمت کنیم. ما شما را شگفت زده خواهیم کرد.

محصولات آموزشی و پکیج های فکت وب ، همگی به صورت اختصاصی ارائه می شوند و 6 ماه پشتیبانی رایگان را شامل می شوند.همچنین آپدیت های دوره ها به صورت رایگان می باشند و نیاز به خرید مجدد محصول ندارید.

توجه: قبل از خرید محصول، ابتدا در سایت فکت ثبت نام کنید تا از آپدیت های و بروزرسانی های بعدی محصول به صورت رایگان بهره مند شوید.

فکت وب از یک تیم قوی و منسجم تشکیل و هدف خود را آموزش هرچه بهتر و رضایت کاربران قرار داده است.همچنین محصولات فکت وب از کمیاب ترین دوره ها و پکیج های آموزشی می باشند و قیمت دوره ها نیز نسبت به وبسایت های آموزشی دیگر بسیار پایین تر می باشد.

هر گونه کپی برداری از محصولات و مطالب سایت و انتشار آن در سایر مارکت ها غیر قانونی و مورد رضایت ما نمی باشد©
امکان کپی در این صفحه وجود ندارد