×

درباره ما

درباره فکت وب

فکت وب حاصل یک تفکر تحول گرا و مشتری محور است. این گروه از سال 96 شروع به فعالیت کرد و از همان روز اول با قدرتی مثال زدنی وارد عرصه ارائه آموزش ها و محصولات دیجیتالی شد و همیشه تلاش خواهد کرد که یکه تاز این عرصه باشد.
ما همیشه تلاش خواهیم کرد که همیشه در کنار مشتری باشیم و در تمام مراحل کار یار و همراه او باشیم حالا چه شما از فکت وب خرید کنید یا از آموزش های رایگان ما استفاده کنید ما وظیفه ی خود میدانیم که به شما خدمت کنیم. ما شما را شگفت زده خواهیم کرد.

محصولات آموزشی و پکیج های فکت وب ، همگی به صورت اختصاصی ارائه می شوند و 6 ماه پشتیبانی رایگان را شامل می شوند.همچنین آپدیت های دوره ها به صورت رایگان می باشند و نیاز به خرید مجدد محصول ندارید.

توجه: قبل از خرید محصول، ابتدا در سایت فکت ثبت نام کنید تا از آپدیت های و بروزرسانی های بعدی محصول به صورت رایگان بهره مند شوید.

فکت وب از یک تیم قوی و منسجم تشکیل و هدف خود را آموزش هرچه بهتر و رضایت کاربران قرار داده است.همچنین محصولات فکت وب از کمیاب ترین دوره ها و پکیج های آموزشی می باشند و قیمت دوره ها نیز نسبت به وبسایت های آموزشی دیگر بسیار پایین تر می باشد.

تمامی حقوق برای وبسایت فکت وب محفوظ می باشد
امکان کپی در این صفحه وجود ندارد
جشنواره نوروزی فکت وب با 50 درصد تخفیف محصولات آغاز شد
ورود به جشنواره