0
سبد خرید شما خالی است

آموزش بوست کردن سریع کانال تلگرام

آموزش موبایل, آموزش ها 07 مهر 1402
آموزش بوست کردن سریع کانال تلگرام

آموزش بوست کردن سریع کانال تلگرام | آموزش Boost کانال تلگرام | آموزش بوست کردن چنل

با سلام خدمت همراهان عزیز فکت وب ، در این مطلب قصد داریم به ویژگی جدید کانال های تلگرامی که در آپدیت اخیر تلگرام منتشر شده بپردازیم.

با ما همراه باشید…

آموزش بوست کردن سریع کانال تلگرام

بوست Boost چیست؟

این ویژگی که در آپدیت جدید تلگرام در تاریخ 5 مهر ماه 1402 منتشر شده یک قابلیت جالب و کاربردیست که کاربران با ورود به لینکی مانند https://t.me/factwebir?boost میتوانند لول کانال را بالا ببرند.

با بالا آوردن لول کانال و رساندن آن به یک حد معین که توسط تلگرام تعیین شده ادمین قادر خواهد بود که در کانال اقدام به قرار دادن استوری کند.

و این یکی از قابلیت هایی کاربردیست که اگر پست موقت دارید نیاز نیست آن را در بخش اصلی کانال منتشر و بعد از مدت معین حذف کنید و کافیست آن فقط استوری کنید!

آموزش بوست کردن سریع کانال تلگرام

آموزش بوست کردن سریع کانال تلگرام

در این قابلیت بوست کردن باید توسط کاربرانی که اکانت خود را پرمیوم کرده اند انجام شود و بوست توسط اکانت عادی ( غیر پرمیوم ) امکان پذیر نیست.

کاربر پرمیوم کافیست وارد لینک مخصوص بوست کردن کانال که در بالا نمونه ای از آن قرار داده شد رفته و اقدام به Boost کردن کانال کند.

هر کاربر پرمیوم قادر خواهد بود که تنها یکبار یک کانال را Boost کند.

همچنین بعد از 23 ساعت میتواند حتی Boost کانال قبلی را عوض کند و آن را به کانال دیگر اهدا کند.

برای بوست کردن سریع تلگرام کافیست لینک را در بیو کانال خود قرار داده و یا آن را در گروه و پیوی های شخصی خود ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن کانال شما بوست Boost دریافت کند.

همچنین در اپدیت جدید تلگرام برای کانال های تلگرامی قادر خواهید بود که با جستجو نام کانال ، کانال هایی که حتی ممبر پایینی دارند و یا تازه تاسیس هستند هم مشاهده کنید.

یعنی مثل قبل دیگر فقط کانال هایی که تعداد ممبر بالایی دارند و یا سابقه بیشتری دارند با کانال های تازه تاسیس و ممبر پایین تفاوتی در نمایش در بخش جستجو نخواهند داشت.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان کاربردی و مفید واقع شده باشد.

برای مشاهده سایر آموزش های مرتبط با تلگرام اینجا را کلیک کنید