0
سبد خرید شما خالی است

استفاده از ایدی های موجود در تلگرام

آموزش موبایل, آموزش ها 14 مرداد 1398
استفاده از ایدی های موجود در تلگرام

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این مطلب قصد داریم آموزش استفاده از ایدی های موجود در تلگرام با ربات رسمی تلگرام را به شما ارائه کنیم.

ما را همراهی کنید…

استفاده از ایدی های موجود در تلگرام

پیامرسان تلگرام یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در ایران تلقی میشود که بیشترین سهم را در جذب کاربران بین اپلیکیشن های پیامرسان در ایران دارد.

یکی از قابلیت های این پیامرسان امکان تعریف ایدی برای حساب کاربری است . با ایدی، کاربران میتوانند بدون داشتن شماره همراه کاربر به او پیام ارسال کنند.

اما همانطور که میدانید یکی از مشکلاتی که در ایدی های تلگرامی وجود دارد، عدم استفاده شخص از ایدی و غیرفعال بودن حساب کاربری فرد ، کانال و یا گروه می باشد و به نوعی یک ایدی یا همان یوزرنیم اشغال شده است.

پیامرسان تلگرام در چند روز گذشته رباتی را معرفی کرده که قابلیت جدید و کاربردی را به کاربران خود در این رابطه ارائه می کند.

استفاده از ایدی های موجود در تلگرام

با استفاده از ربات رسمی جدید username_bot تلگرام، می‌توانید آیدی موجود و بلا استفاده در تلگرام را برای خود، کانال یا گروه عمومی خود استفاده کنید.

البته تلگرام شرطی نیز برای این موضوع قرار داده است و آن هم مالک بودن فرد در دو اکانت شبکه اجتماعی دیگر با ایدی یا یوزرنیم مورد نظر است.

شبکه های اجتماعی که تلگرام معرفی کرده است اینستاگرام ، فیسبوک و توییتر است.

برای مثال اگر شما میخواهید از یوزرنیم mohammadali در تلگرام استفاده کنید باید در دو شبکه های اجتماعی اینستاگرام یا توییتر و یا فیسبوک با نام کاربری mohammadali اکانت داشته باشید.

این قابلیت برای آن دسته از کسانی که دارای دو یوزرنیم مشابه در دو شبکه اجتماعی فوق هستند میتواند خبری خوشحال کننده باشد!

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان کاربردی ، مؤثر و مفید واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.