0
سبد خرید شما خالی است

تست اصل یا تقلبی بودن تلفن همراه

آموزش موبایل, آموزش ها 21 مهر 1398
تست اصل یا تقلبی بودن تلفن همراه

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این آموزش قصد داریم روشی جالب و کاربردی برای تست اصل یا تقلبی بودن تلفن همراه را به شما نشان دهیم.

ما را همراهی کنید…

تست اصل یا تقلبی بودن تلفن همراه

یکی از مشکلاتی که بعد از خرید تلفن همراه برای خریداران ایجاد نگرانی می کند ، اصل یا تقلبی بودن تلفن همراه است.

اما چگونه میتوانید متوجه این موضوع شده و سریعا در صورت تقلبی بودن گوشی آن را تحویل فروشنده دهید و مبلغ پرداخت شده را پس بگیرید؟

راهکارها و روش های مختلفی برای تست اصل یا تقلبی بودن تلفن همراه وجود دارد که بعضا شاید سخت و یا حتی به طور صدرصد بیانگر تقلبی بودن گوشی نیست.

اما ما در این بخش میخواهیم ترفندی را به شما نشان دهیم که به کمک آن میتوانید به طور صدرصد و تضمینی از تقلبی بودن یا اصل بودن گوشی همراه خود مطمئن شوید و با خیال آسوده از آن استفاده کنید.

برای اینکار وبسایتی وجود دارد که به راحتی میتوانید با ورود به آن و بدون هیچگونه ثبت نامی گوشی همراه خود را آنالیز و بررسی نمایید.

ابتدا از اینجا وارد وبسایت numberingplans شده و در ادامه کد IMEI گوشی همراه خود را در کادر مربوطه وارد کنید.

تست اصل یا تقلبی بودن تلفن همراه

سپس روی گزینه analyses کلیک کرده و صبر کنید تا سرویس دهنده مشخصات گوشی با این کد را بررسی و پاسخ آنالیز را به شما نشان دهد.

این سایت مشخصاتی را به شما نمایش می دهد که باید به طور کامل با مشخصات گوشی همراه شما صدق کند در غیر اینصورت اگر مشخصات نمایش داده شده با گوشی شما همخوانی نداشت میتوان گفت که تلفن همراه شما تقلبی است و پیشنهاد میشود آن از استفاده نکنید و یا آن را به فروشنده برگردانید.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان ، کاربردی و مفید واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.