0
سبد خرید شما خالی است

مراحل تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای

آموزش ها, آموزش وب 03 تیر 1398
مراحل تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این مطلب قصد داریم مراحل تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای را به شما آموزش دهیم تا بتوانید با اصول درست و پیشرفته در طراحی سایت، شروع به کسب درآمد کنید.

ما را همراهی کنید…

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت یکی از مشاغل درآمدزا و خوب در حوزه کسب و کارهای اینترنتی است اما برای کسب درآمد از این راه شما باید یک طراح سایت حرفه ای باشید نه یک طراح سایت معمولی!

با توجه به اینکه زبان های برنامه نویسی هر روز در حال ارتقاء هستند یک طراح سایت حرفه ای باید همیشه موازی با آن بروز حرکت و رشد کند.

مراحل تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای

اما چگونه میتوانیم به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شویم و کسب و کار خود را از این طریق به بهترین شکل راه اندازی کنیم؟ اگر بدنبال پاسخ این سوال هستید با ما باشید تا شما را با مراحل تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای آشنا کنیم.

یادگیری و تسلط به CSS و HTML

این دو زبان یکی از اصلی ترین بخش ها و مهم ترین زبان های برنامه نویسی در طراحی وب هستند و برای اینکه به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شوید باید این دو زبان را به صورت کامل فرا بگیرید.

آشنایی متوسط با jQuery و Javascript

این دو زبان از زبان های سطح بالا در برنامه نویسی به شمار می آیند و آن ها را میتوان یکی از هسته های مهم در طراحی صفحات وب تلقی کرد. آشنایی متوسط به این دو زبان میتواند تاثیر بالایی در طراحی سایت های پیشرفته داشته باشد.

تسلط کامل به دستورات SQL

از مهم ترین زبان های برنامه نویسی تحت وب می باشد که برای طراحی سایت باید این این زبان را فرا گرفت و با تمام دستورات SQL به صورت کامل باید آشنایی داشته باشید.

تسلط کامل بر PHP

PHP هسته اصلی در طراحی وبسایت های مختلف از ساده تا پیشرفته است. حتی در صورتی که برای طراحی صفحات وب به همه زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید اما به PHP مسلط نباشید شما هیچوقت یک طراح سایت حرفه ای نخواهید شد!

یادگیری و تسلط به OPP

OPP نیز یکی از بخش های PHP می باشد که بر پایه شی گرائی است. شما باید به این بخش و همچنین معماری MVC برای طراحی یک سایت حرفه ای آشنایی داشته باشید.

یادگیری یک فریم ورک

و اخرین مرحله برای تبدیل شدن به یک طراح حرفه ای سایت ، یادگیری یک فریم ورک (Framework) است که هم به روز  باشد و همه نسبت به دیگر فریم ورک ها امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار دهد.

از جمله محبوب ترین فریم ورک ها میتوان به فریم ورک لاراول Laravel و codeigniter اشاره کرد.

با یادگیری و گذراندن این 6 مرحله شما حتما میتوانید به یک طراح سایت تاپ لول و حرفه ای تبدیل شوید. اما باید توجه داشته باشید که در کنار این زبان ها ، فراگیری دیگر بخش ها مثل Bootstrap میتواند برای شما یک امتیاز مثبت محسوب شود.

امیدواریم که این مطلب برای شما عزیزان ، کاربردی و مؤثر واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.