0
سبد خرید شما خالی است

حذف از اینترنت تنها با یک کلیک

آموزش ها, آموزش وب 03 دی 1397
حذف از اینترنت تنها با یک کلیک

با سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی فکت وب ، در این مطلب قصد داریم وبسایتی را به شما معرفی کنیم که میتوانید تنها با یک کلیک کلیه اطلاعات و اکانت های خود را حذف کنید.

ما را همراهی کنید…

حذف از اینترنت تنها با یک کلیک

حذف از اینترنت تنها با یک کلیک

اگر کسی بخواهد برای همیشه این فضا را ترک کند و از شر دردسر‌های دنیای مجازی راحت شود، کسی نمی‌تواند به وی خرده بگیرد اما تا به امروز راه حل صددرصدی وجود نداشته است.

برنامه نویسان سوئدی، سایت Deseat.me را برای چنین افرادی طراحی کرده‌اند تا با یک کلیک بتوانند تمام اطلاعات خود را به‌طور کامل از فضای اینترنت حذف کنند.

حذف از اینترنت تنها با یک کلیک

آموزش کار با سایت Deseat.me

اگر تصمیم خود را گرفته اید و میخواهید اطلاعات و اکانت های خود را به طور کامل با این سایت از فضای مجازی حذف کنید سایت Deseat.me گزینه مناسبی است.

با ورود به این سایت ، در ابتدای صفحه روی Get started کلیک کنید.

سپس با ورود از طریق جیمیل (Gmail) یا (Outlock) ، میتوانید تمام اکانت هایی که با ایمیل های مختلف خود در آن ثبت نام کرده اید را مشاهده کنید.

در ادامه این سایت میتوانید انتخاب کنید که کدام اکانت برای کدام سایت های حذف شود و یا میتوانید با انتخاب گزینه حذف همه ، درخواست حذف اکانت را برای کلیه سایت ها ارسال و منتظر حذف اطلاعات و حساب کاربری خود باشید.

به همین راحتی این وبسایت ، قابلیت حذف تمام حساب های کاربری شما را با یک کلیک فراهم می کند و لازم نیست به صورت تک تک اکانت ها و ایمیل های خود را حذف کنید.

امیدواریم که این مطلب کاربردی ، برای شما عزیزان مفید و مؤثر واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های سایت ، اینجا را کلیک کنید.

همچنین اگر سوال و یا نظری در مورد آموزش حذف از اینترنت تنها با یک کلیک دارید میتوانید از بخش نظرات آن را برای ما ارسال کنید.