0
سبد خرید شما خالی است

حذف تصویر پس زمینه از عکس به سادگی

آموزش ها, آموزش های دیگر 14 آبان 1398
حذف تصویر پس زمینه از عکس به سادگی

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این مطلب قصد داریم یک آموزش کاربردی را به شما نشان دهیم که حذف تصویر پس زمینه از عکس به سادگی و با یک سرویس حرفه ای است.

ما را همراهی کنید…

حذف تصویر پس زمینه از عکس به سادگی

شاید تابحال قصد داشته اید که عکسی را از پس زمینه جدا کرده و به صورت جداگانه آن را مشاهده کنید.

معمولا اگر با فتوشاپ آشنایی داشته باشید ، حتما از این نرم افزار شرکت ادوبی برای جدا کردن عکس از پس زمینه استفاده خواهید کرد.

و اگر در صورتی که دسترسی به فتوشاپ نداشته باشید و یا آشنایی با این نرم افزار نداشته باشید از اپلیکیشن های مختلف برای این کار استفاده می کنید.

اما همانطور که میدانید این نرم افزارها تصویر شما را به طور صدرصد و کامل از پس زمینه جدا نمی کنند و بعد از ذخیره میتوانید نواقصی را در تصویر خود بعد از ویرایش مشاهده کنید.

اما چاره کار چیست و چگونه میتوانید یک تصویر را بدون هیچگونه نرم افزار و به طور دقیق از پس زمینه جدا کنید؟

یکی از جدیدترین و حرفه ای ترین وبسایت ها در این زمینه که به تازگی شناخته شده ، سایت remove.bg می باشد که این کار را برای شما در کوتاه ترین زمان انجام میدهد.

حذف تصویر پس زمینه از عکس به سادگیکافیست وارد وبسایت شده و از قسمت مشخص شده ، تصویر مورد نظر خود را روی سایت آپلود کنید و سپس منتظر بمانید تا وب سایت تصویر شما را از پس زمینه جدا کند و خروجی را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید در صورتی که تصویر شما از وضوح و کیفیت پایینی برخوردار باشد باید انتظار زیادی از این سرویس نداشته باشید.

به همین سادگی تصاویر خود را از پس زمینه جدا و آن ها را در فایل های جداگانه مشاهده و استفاده کنید.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان ، کاربردی و مؤثر واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.