×

حذف تصویر پس زمینه از عکس به سادگی

آموزش ها, آموزش های دیگر 14 آبان 1398
حذف تصویر پس زمینه از عکس به سادگی

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این مطلب قصد داریم یک آموزش کاربردی را به شما نشان دهیم که حذف تصویر پس زمینه از عکس به سادگی و با یک سرویس حرفه ای است.

ما را همراهی کنید…

حذف تصویر پس زمینه از عکس به سادگی

شاید تابحال قصد داشته اید که عکسی را از پس زمینه جدا کرده و به صورت جداگانه آن را مشاهده کنید.

معمولا اگر با فتوشاپ آشنایی داشته باشید ، حتما از این نرم افزار شرکت ادوبی برای جدا کردن عکس از پس زمینه استفاده خواهید کرد.

و اگر در صورتی که دسترسی به فتوشاپ نداشته باشید و یا آشنایی با این نرم افزار نداشته باشید از اپلیکیشن های مختلف برای این کار استفاده می کنید.

اما همانطور که میدانید این نرم افزارها تصویر شما را به طور صدرصد و کامل از پس زمینه جدا نمی کنند و بعد از ذخیره میتوانید نواقصی را در تصویر خود بعد از ویرایش مشاهده کنید.

اما چاره کار چیست و چگونه میتوانید یک تصویر را بدون هیچگونه نرم افزار و به طور دقیق از پس زمینه جدا کنید؟

یکی از جدیدترین و حرفه ای ترین وبسایت ها در این زمینه که به تازگی شناخته شده ، سایت remove.bg می باشد که این کار را برای شما در کوتاه ترین زمان انجام میدهد.

حذف تصویر پس زمینه از عکس به سادگیکافیست وارد وبسایت شده و از قسمت مشخص شده ، تصویر مورد نظر خود را روی سایت آپلود کنید و سپس منتظر بمانید تا وب سایت تصویر شما را از پس زمینه جدا کند و خروجی را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید در صورتی که تصویر شما از وضوح و کیفیت پایینی برخوردار باشد باید انتظار زیادی از این سرویس نداشته باشید.

به همین سادگی تصاویر خود را از پس زمینه جدا و آن ها را در فایل های جداگانه مشاهده و استفاده کنید.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان ، کاربردی و مؤثر واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.

تمامی حقوق برای سایت فکت وب محفوظ است©