0
سبد خرید شما خالی است

آموزش حذف نشدن ممبر های فیک از کانال

آموزش موبایل, آموزش ها 14 خرداد 1398
آموزش حذف نشدن ممبر های فیک از کانال

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این بخش قصد داریم شما را با آموزش حذف نشدن ممبر های فیک از کانال ها آشنا کنیم و به شما روش های جلوگیری از ریزش ممبر کانال را عرض کنیم.

ما را همراهی کنید…

آموزش حذف نشدن ممبر های فیک از کانال

همانطور که می دانید اپلیکیشن ها و وبسایت های مختلفی اقدام به فروش ممبر و بازدید به صورت رایگان یا پولی می کنند.

و شما با نصب اپلیکیشن هایی مانند اپلیکیشن عضو در عضو میتوانید با عضویت در کانال های دیگر سکه دریافت کنید و با سکه های خود اقدام به درخواست ممبر برای کانال مورد نظر خود کنید.

اما در اپدیت اخیری که تلگرام منتشر کرده ربات هایی به سیستم تلگرام اضافه شده که وظیفه آن ها حذف ممبر های فیک و اکانت های دیلیت شده از تلگرام است.

آموزش حذف نشدن ممبر های فیک از کانالبا این اپدیت کانال های معتبری مانند کانال آخرین خبر با کاهش 30 هزار نفره عضو در یک روز مواجه شده اند.

اما چاره ای کار چیست و چگونه میتوانید از ریزش ممبرهای کانال خود جلوگیری کنید؟

اگر کانال شما هم با این ترفند تعداد زیادی ممبر از دست داده با ما باشید تا راه حلی را به شما آموزش دهیم که به کمک آن میتوانید با کمترین ریزش ممبر در کانال خود مواجه شوید.

برای این که کانال شما با ریزش یکباره ممبر و عضو مواجه نشود ، کانال را به حالت خصوصی تغییر داده و با ایجاد یک کانال دیگر ، لینک کانال خصوصی خود را در کانال جدید برای محافظت قرار دهید.

روش تغییر کانال عمومی به خصوصی را میتوانید از طریق تصویر زیر مشاهده کنید.

آموزش حذف نشدن ممبر های فیک از کانال

با این ترفند ربات های تلگرام نمی توانند تشخیص دهند که چه تعداد ممبر فیک و واقعی در کانال شما وجود دارد و از حذف ممبرهای کانال شما صرف نظر می کنند.

توجه : این روش در سه کانال مختلف تست شده و ریزش ممبرهای کانال ها به کمترین حد ممکن رسیده است.

اما نکته مهمی که باید عرض شود این است که در صورتی که کانالی را ایجاد میکنید سعی کنید از طریق محتوای ارزشمند کانال یا تبلیغات ، ممبر و افراد حقیقی را به کانال اضافه کنید تا هم با مشکل ریزش ممبرهای فیک مواجه نشوید و هم کاربران و مشتریان حقیقی را به کانال اضافه کنید.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان ، کاربردی و مؤثر واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های پرطرفدار رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.