0
سبد خرید شما خالی است

آموزش رفع مشکل آپلود ویدئو در اینستاگرام

آموزش موبایل, آموزش ها 10 مهر 1397
آموزش رفع مشکل آپلود ویدئو در اینستاگرام

با سلام خدمت کاربران عزیز فکت وب ، در این مطلب قصد داریم به شما آموزش رفع مشکل آپلود ویدئو در اینستاگرام را ارائه کنیم.

ما را همراهی کنید…

شبکه اجتماعی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار است که هر روز هم بر کاربران آن اضافه می شود.

این شبکه اجتماعی قابلیت های فراوانی از جمله به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها ، لایو های یک نفره و دو نفره ، به اشتراک گذاری رسانه در استوری و … را دارد که نیاز هر کاربری را برطرف ساخته است.

آموزش رفع مشکل آپلود ویدئو در اینستاگرام

همانطور که گفته شد یکی از قابلیت های اینستاگرام ، به اشتراک گذاری ویدئو در اینستاگرام است. اما بعضی از کاربران هنگام آپلود ویدئو خود در این شبکه اجتماعی دچار مشکل می شوند و نمی توانند به راحتی ویدئو خود را آپلود کنند.

در این مطلب قصد داریم روش ها و نکاتی که میتواند مشکل شما را در اپلود ویدئو در اینستاگرام برطرف کند را به شما آموزش دهیم.

آپلود ویدئوهای کم حجم

برای آپلود کردن ویدئو بهتر است حجم آن کمتر از ۱۰ مگابایت باشد.

زیرا اپلود ویدئوهایی با حجم بالا هم زمان اپلود را طولانی می کند و هم هنگام مشاهده آن توسط کاربران زمان طولانی را برای بارگذاری برای آن ها می طلبد.

استفاده از اینترنت پرسرعت

بهتر است با اینترنت پرسرعت یا وای فای به آپلود ویدئو در اینستاگرام بپردازید.

زیرا اپراتورهایی که سرعت اینترنت آن ها کم است وقت زیادی را از شما می گیرد و حتی شاید بعد از چند دقیقه با مشکل خطا مواجه و دوباره باید ویدئو را اپلود کنید.

استفاده از برنامه های تغییر آی پی

برای آپلود ویدئو حتما باید از برنامه های تغییر آی پی استفاده نمایید.

چون بعضی از امکانات اینستاگرام برای کاربران ایرانی در دسترس نیست به همین خاطر اجبارا باید از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید تا هم به آن برنامه ها دسترسی داشته باشید و هم بتوانید ویدئو خود را در سریعترین زمان اپلود کنید.

آپلود ویدئو در ساعت های معمول

در زمانهای اوج مصرف اینترنت مانند ساعات اداری ویدئو آپلود نکنید و اینکار را به ساعات خلوت موکول کنید.

زیرا در زمان های اوج مصرف ، کاربران دیگر هم همزمان با شما اقدام به اپلود ویدئو می کنند و این خود باعث می شود که به یکباره چندین درخواست به سرورهای اینستاگرام ارسال شوند و زمان اپلود ویدئو کند شوند.

امیدواریم که با این ترفندها و نکات گفته شده بتوانید ویدئوهای خود را با سرعت بالا و بدون مشکل در اینستاگرام آپلود کنید و از آن لذت ببرید.

شما هم اگر نظر و یا پیشنهادی در مورد آموزش رفع مشکل آپلود ویدئو در اینستاگرام دارید ، میتوانید از بخش نظرات سایت آن را با ما مطرح کنید.