0
سبد خرید شما خالی است

آموزش ارسال پیام های محرمانه در فضای مجازی

آموزش ها, آموزش های دیگر 14 فروردین 1397
آموزش ارسال پیام های محرمانه در فضای مجازی

با سلام خدمت عزیزان و کاربران محترم فکت وب ، این بار قصد داریم یک آموزش کاربردی و امنیتی را به شما دوستان ارائه بدیم.

پس با ما همراه باشید…

آموزش ارسال پیام های محرمانه در فضای مجازی

شاید گاهی برای پیش آماده باشید که بخواهید پیامی را در فضای مجازی و در جاهای مختلف به صورت سری و محرمانه ارسال کنید ولی نمیدانید چگونه این کار را انجام دهید.

ما در این بخش به شما روش ارسال پیام های محرمانه در فضای مجازی را آموزش خواهیم داد تا بتوانید پیام های خود را به هر فرد مورد نظری به صورت مخفیانه و رمزنگاری شده ارسال کنید.

برای این کار طبق مراحل زیر پیش بروید:

  ابتدا برنامه Text Converter را از گوگل یا گوگل پلی و … دانلود نمایید.

  سپس در صفحه اول که  converter  در آن نوشته شده هر متنی را که می خواهید، نوشته و نوع رمز گذاری آن را مشخص و انتخاب کنید.

  در مرحله بعد نوشته شما به عدد و حروف رمزنگاری شده تبدیل می شود و هر عدد رمز گذاری شده ای را که بنویسید در قسمت زیر آن ، رمزگشایی میشود.

  در انتها کافی است که شما از فرد مورد نظر که قصد پیام محرمانه به او دارید بخواهید که برنامه Text converter را روی گوشی خود نصب کند و شما هر پیامی را که میخواهید در تلگرام ،واتس اپ ، یا هرجای دیگر برای او ارسال کنید عدد های رمز گذاری خود را برای او بفرستید تا در گوشی فرد مقابل توسط برنامه رمزگشایی و پیام شما را مشاهده کند.

همچنین در قسمت پایین صفحه ای که قصد دارید پیام خود را بنویسید انواع رمزنگاری های مختلف موجود می باشد که می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب کنید

این روش خوبی برای ارسال پیام به صورت رمزگذاری شده و مخفیست چون حتی اگه شما رو هک کرده باشند و مستقیما هم پیام شما را مشاهده کنند نمی توانند متوجه شوند که شما چه نوشته ای برای فرد مورد نظر ارسال کرده اید.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان مفید و کاربردی واقع شده باشد.