0
سبد خرید شما خالی است

آموزش درج چند لینک در بیو اینستاگرام

آموزش موبایل, آموزش ها 26 اردیبهشت 1399
آموزش درج چند لینک در بیو اینستاگرام

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این بخش قصد داریم آموزش درج چند لینک در بیو اینستاگرام را به شما نشان دهیم.

ما را همراهی کنید…

بیو در اینستاگرام چیست؟

بیو یا همان بیوگرافی توضیحاتی در مورد شخص و کاربر می باشد که از بخش ویرایش حساب کاربری در اینستاگرام میتوانید آن را ویرایش و مشخص کنید.

همه کاربران در اینستاگرام دارای یک بیو می باشند که میتوانید حتی هیچگونه توضیحی در این بخش وارد نکنید.

آموزش درج چند لینک در بیو اینستاگرام

آموزش درج چند لینک در بیو اینستاگرام

همانطور که میدانید یکی از قابلیت های بیو اینستاگرام ، امکان قرار دادن لینک تلگرام ، سایت و یا هر چیز دیگری می باشد که یکی از بهترین راه های معرفی و تبلیغ کسب و کار فرد به حساب می آید.

اما اگر یکبار هم امتحان کرده باشید میدانید که امکان قرار دادن چند لینک در بیو وجود ندارد و با توجه به محدودیت اینستاگرام تنها میتوانید از یک لینک در این بخش استفاده کنید.

اما ما در این بخش میخواهیم اسکریپتی را به شما معرفی کنیم که به کمک آن میتوانید چند لینک را در یک بیو حساب کاربری به سادگی قرار دهید.

این اسکریپت قابلیت این را دارد که شما تمام صفحات و لینک های لازم را در یک لینک معرفی کنید تا دسترسی کاربران به آن راحت باشد.

آموزش درج چند لینک در بیو اینستاگرام

برای استفاده از این اسکریپت کافیست از اینجا فایل های مربوط به آن را دریافت کرده و اسکریپت را روی هاست یا مرورگر خود اجرا کنید.

توجه : این اسکریپت توسط سایت nullx.net نال و در دسترس شما عزیزان رایگان قرار گرفته است.

استفاده از این اسکریپت رایگان بوده و کافیست بعد از اجرای اسکریپت لینک ها و متن های خود در کادر مربوطه وارد کرده و خروجی آن را در بخش بیو حساب کاربری خود در اینستاگرام جایگذاری کنید .

با این روش به راحتی چندین لینک را در بیو حساب کاربری خود بدون محدودیت قرار دهید.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان ، کاربردی و مفید واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید