0
سبد خرید شما خالی است

آموزش دریافت شارژ رایگان ایرانسل ،همراه اول و رایتل

آموزش موبایل, آموزش ها 02 فروردین 1397
آموزش دریافت شارژ رایگان ایرانسل ،همراه اول و رایتل

با سلام خدمت دوستان و کاربران محترم فکت وب ؛ این بار قصد داریم دریافت شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل ، همراه اول و رایتل را به شما آموزش بدیم.

پس با ما همراه باشید…

آموزش دریافت شارژ رایگان ایرانسل ،همراه اول و رایتل

برای دریافت شارژ رایگان راه هایی در سایت ها و شبکه های اجتماعی وجود دارد که بیشتر جنبه سرگرمی دارد و با این ترفند قصد دارند کاربران و ممبر به سایت و کانال خود اضافه کنند و هیچ یک از این راه ها به هیچ عنوان منطقی و درست نمی باشند.

ولی ما در این مطلب به شما  آموزش دریافت شارژ رایگان ایرانسل ،همراه اول و رایتل را با روشی جدید و برای اولین بار به شما ارائه خواهیم داد.

ابتدا نرم افزاری به نام “سکه“ در فروشگاه گوگل به تازگی منتشر شده است که توسط آن قادر هستید به راحتی شارژ رایگان به صورت مستقیم دریافت نمایید .

روش دریافت شارژ از این نرم افزار به این گونه است که در نرم افزار قسمتی به نام دعوت از دوستان وجود دارد که کافیست در این قسمت شماره دوستان خود را به منظور دعوت وارد کنید .

سپس از دوستتان بخواهید که در نرم افزار سکه ثبت نام نماید و شماره خود را وارد کند .

به محض وارد شدن وی به نرم افزار سکه 500 امتیاز به شما تعلق میگیرید . هر دو نفر معادل 1000 امتیاز هستند و هر 1000 امتیاز معادل 1000 تومان شارژ رایگان به انتخاب شما!

نکته ای که در رابطه با شارژ گیری از این نرم افزار می توان ذکر کرد این است که در واقع نیازی نیست که نرم افزار سکه را دوستتان نصب کند چرا که راضی کردن هر فرد برای نصب این نرم افزار و فعالسازی آن کار ساده ای نیست .

ترفندی که برای شارژ گیری ساده از این نرم افزار می توان گفت این است که شما یک سکه برای حساب خودتان و یک سکه کلون شده هم به عنوان نرم افزار نصب شده بر روی گوشی طرف مقابلتان اما بر روی گوشی خودتان نصب می نمایید و هر بار شماره جدیدی که پیدا کردید را در قسمت دعوت از دوستان نرم افزار متعلق به شماره خودتان وارد می کنید و بعد از اینکه اس ام اس دعوت بر روی گوشی و برای شماره فرد مورد نظرتان ارسال شد شماره وی را در نرم افزار سکه کلون شده وارد نمایید و حساب وی را در گوشی خودتان فعال کنید .
به محض فعالسازی حساب 500 امتیاز به حساب متعلق به شماره خودتان واریز می شود .

نکته اول : دقت نمایید برای اینکه بتوانید از این نرم افزار شارژ بگیرید ابتدا حتما و حتما و حتما باید شماره دوست خود را در قسمت دعوت نامه بزنید و بعد با شماره وی فعالسازی را انجام دهید در صورت ارسال نکردن دعوتنامه و ثبت نام هیچ گونه شارژی به شما تعلق نمی گیرد

با این ترفند دیگر نیاز نیست طرف مقابلتان را به نصب نرم افزار سکه وادار کنید و حتی دیگر مدل گوشی طرف مقابلتان نوکیا 1100 باشد و حتی بالاترین مدل گوشی آیفون که سکه بر روی آن ها قابل نصب نیست مهم نیست چرا که ما فقط به اس ام اس فعالسازی سکه نیازمندیم . امیدواریم منظورمان را واضح متوجه شده باشید .

نکته دوم : امتیاز های شما به حسابتان به صورت اعتبار واریز می شود. برای تبدیل امتیازتتان برای دریافت شارژ رایگان باید از گزینه “ سکه کردن امتیاز “ استفاده نمایید

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان مفید و کاربردی واقع شده باشد.

شما هم اگر نظر و یا سوالی در مورد آموزش دریافت شارژ رایگان ایرانسل ،همراه اول و رایتل دارید میتوانید از طریق نظرات ، آن را برای ما ارسال کنید.

همچنین برای مشاهده سایر آموزش های سایت، اینجا را کلیک کنید.