0
سبد خرید شما خالی است

وبسایت دریافت لایک رایگان اینستاگرام

آموزش موبایل, آموزش ها 30 اردیبهشت 1398
وبسایت دریافت لایک رایگان اینستاگرام

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این مطلب قصد داریم یک وبسایت کاربردی برای طرفداران اینستاگرام را معرفی کنیم که یکی از وبسایت های خوب برای دریافت رایگان لایک می باشد.

وبسایت دریافت لایک رایگان اینستاگرامشبکه اجتماعی اینستاگرام

اینستاگرام یک سرویس و شبکه اجتماعی محبوب در ایران و حتی جهان است که بیش از 2  میلیارد کاربر در سراسر جهان از این سرویس پرطرفدار استفاده میکنند.

این شبکه های اجتماعی امکانات مختلف و متنوعی را برای کاربران قرار داده که یکی از آن ها ایجاد پست می باشد که میتوانند عکس و یا فیلم خود را با این ابزار در صفحه کاربری خود منتشر کنند.

پست ها دارای دو بخش هستند یکی لایک و یکی کامنت. زمانی که این امکان به اینستاگرام اضافه شد کسی حتی فکرش را هم نمیکرد این بخش تبدیل به یک بیزینس پر سود و پرطرفدار شود.

وبسایت دریافت لایک رایگان اینستاگرام

اپلیکیشن ها و وبسایت های مختلفی برای دریافت لایک رایگان وجود دارند اما اکثر این وبسایت ها پولی هستند و باید کاربران برای دریافت لایک باید هزینه بپردازند و یا اپلیکیشن هایی که زمان زیادی را برای دریافت لایک از شما میگیرند و بیرون آمدن از برنامه باعث قطع کامل لایک گیری خواهد شد که بسیار آزار دهنده است!

اما ما در این بخش قصد داریم وبسایتی را به شما معرفی کنیم که به کمک آن میتوانید در هر 30 دقیقه 50 لایک رایگان دریافت کنید.

نام این وبسایت Abgram می باشد که میتوانید از اینجا آن را مشاهده کنید.

وبسایت دریافت لایک رایگان اینستاگرامبا ورود به این وبسایت میتوانید تنها با وارد کردن آدرس پست خود 50 لایک رایگان دریافت کرده و پس از 30 دقیقه دوباره اقدام به دریافت لایک کنید.

در صورت استفاده از نرم افزار تغییر دهنده IP نمیتوانید قبل از 30 دقیقه برای آن پست لایک دریافت کنید اما میتوانید برای پست دیگری اقدام کنید.

برای استفاده از این وبسایت و دریافت لایک نیاز به وارد کردن هیچگونه نام کاربری و رمزعبوری در سایت ندارید.

دقت داشته باشید که تمام فرایند دریافت لایک رایگان بوده و حتی نیاز به ثبت نام هم نخواهید داشت.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان کاربردی ، مفید و مؤثر واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های رایگان و پرطرفدار سایت ، اینجا را کلیک کنید.