0
سبد خرید شما خالی است

آموزش اتصال به اینترنت بین الملل بدون هزینه

آموزش ها, آموزش وب 03 آذر 1398
آموزش اتصال به اینترنت بین الملل بدون هزینه

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این مطلب قصد داریم به آموزش اتصال به اینترنت بین الملل بدون هزینه بپردازیم که احتمالا با این مشکل در این چند روز مواجه شده بودید.

ما را همراهی کنید…

آموزش اتصال به اینترنت بین الملل بدون هزینه

دسترسی به اینترنت بین الملل یکی از ضروری ترین و اساسی ترین وظایف دولت هاست که بدون آن نمیتوانید به منابع سطح بالا دسترسی پیدا کنید.

همانطور که میدانید در چند روز گذشته این ارتباط به طور کامل قطع شده بود و هیچگونه دسترسی به سرورهای خارج نداشتیم.

حتی موتورهای جستجوگر قدرتمند مثل گوگل نیز در دسترس نبود و به سختی میتوانستید مطالب مورد نظر خود را با جستجوگرهای ایرانی پیدا کنید.

اما در این مطلب قصد داریم یک وب سرویس عالی را به شما معرفی کنیم که میتوانید به کمک آن به موتور جستجوگر گوگل به صورت کامل دسترسی داشته باشید و حتی وبسایت هایی که سرورهای آن ها در خارج می باشد را مشاهده کنید.

برای این کار شما باید از آدرس erfanmola.ir/google استفاده کنید که به شما این امکان را میدهد تا موتور جستجوی گوگل را مشاهده کنید.

بعد از مشاهده این صفحه کافیست مطلب خود را در صفحه تایپ و روی آیکون جستجو کلیک کنید تا بارگذاری در کمتر از چند ثانیه انجام شود و مطالب مشابه مورد جستجو را مشاهده کنید.

آموزش اتصال به اینترنت بین الملل بدون هزینههمچنین در صورتی که میخواهید به وبسایت هایی که سرور آن ها در خارج می باشد دسترسی پیدا کنید باید از آدرس erfanmola.ir/google/site.php استفاده کنید و در کادر مربوطه آدرس سایت را بدون اشتباه وارد کرده تا وارد سایت شوید.

البته به دلیل حجم بالای ترافیک های دریافتی در این وب سرویس احتمالا کمی با کندی ، سایت مورد نظر شما قابل مشاهده خواهد بود و باید کمی بیشتر صبر کرده تا صفحه سایت به طور کامل بارگذاری شود.

توجه : این وب سرویس هیچ ارتباطی به وبسایت فکت وب ندارد و به صورت جداگانه و بر روی دامنه erfanmola.ir قابل دسترسی و مشاهده خواهد بود و در صورتی که آدرس بالا در زمانی خاص قابل مشاهده نبود ، باید با سایت بالا مکاتبه کنید.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان ، کاربردی و مؤثر واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.