0
سبد خرید شما خالی است

استخراج متن از تصاویر با یک ربات ایرانی

آموزش موبایل, آموزش ها 04 مهر 1398
استخراج متن از تصاویر با یک ربات ایرانی

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این آموزش قصد داریم روش استخراج متن از تصاویر با یک ربات ایرانی را به شما معرفی کنیم.

ما را همراهی کنید…

استخراج متن از تصاویر

آیا شاید تابحال برای شما پیش آمده که بخواهید متن های یک تصویر را از آن استخراج کنید؟ و یا بدون نوشتن متن های داخل تصویر آن ها را دریافت کنید؟

اپلیکیشن های مختلف و سایت هایی در این زمینه وجود دارد که به شما کمک می کند تا متن های خود را از تصاویر استخراج و دریافت کنید اما اغلب این سرویس ها از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند و فقط متن های انگلیسی را میتوانید از تصاویر استخراج کنید.

استخراج متن از تصاویر با یک ربات ایرانی

اما ما در این آموزش میخواهیم یک روش ساده تر برای استخراج متن از تصاویر را به شما ارائه کنیم که هم کار با آن آسان است و هم از زبان فارسی به طور کامل پشتیبانی می کند.

نام این ربات ایرانی iocrbot نام دارد که قابلیت استفاده در دو زبان فارسی و انگلیسی را به صورت مجزا داراست.

برای استفاده از این سرویس تنها با استارت ربات میتوانید اقدام به ارسال تصاویر خود به ربات کنید و متن های موجود در تصویر را به صورت فایل txt دریافت و دانلود کنید.

توجه داشته باشید که نسخه رایگان این ربات دارای محدودیت های از جمله تعداد ارسال تصاویر در دقیقه و تعداد متن های دریافتی می باشد که با ارتقاء حساب کاربری خود میتوانید به صورت مادام العمر از ربات استفاده و متن های موجود در تصاویر خود را به صورت نامحدود استخراج کنید.

همچنین برای استخراج متن از تصویر باید طبق راهنمای ربات عمل کرده تا متن ها به درستی و دقیق استخراج شوند.

نکته مهم : برای استفاده از این ربات باید حساب کاربری شما دارای یوزرنیم باشد تا بتوانید از آن استفاده کنید.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان ، کاربردی و مؤثر واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.