0
سبد خرید شما خالی است

دانلود آسان از گوگل پلی Google Play

آموزش موبایل, آموزش ها, آموزش وب 07 اسفند 1396
دانلود آسان از گوگل پلی Google Play

دانلود آسان از گوگل پلی Google Play ، موضوعیست که در این آموزش میخواهیم به آن بپردازیم و دانلود از این مارکت پرطرفدار را بدون هیچگونه دردسری به شما آموزش دهیم.

ما را همراهی کنید…

سرویس گوگل پلی Google Play

گوگل پلی Google Play را میتوان ترکیبی از خدمات سرگرم کننده گوگل دانست که همه ی این خدمات در این سرویس جمع شده اند و انواع اپلیکیشن ها، موزیک ها ، بازی و … را می توانید در گوگل پلی Google Play یافت.

این سرویس پرطرفدار و محبوب به دلیل تحریم در ایران به سختی قابل دسترسی است و همه اپلیکیشن ها و برنامه ها را نمیتوان در ایران با گوگل پلی دانلود کرد و برای دسترسی به تمام بخش این سرویس باید از قندشکن استفاده کرد و این خود دردسری بزرگ و همچنین باعث استفاده بیشتر از حجم اینترنت شما می شود.

دانلود آسان از گوگل پلی Google Play

ما در این مطلب به شما دانلود آسان و بی دردسر را از گوگل پلی Google Play به شما آموزش خواهیم داد تا بدون هیچگونه مشکلی بتوانید هر برنامه ای را که میخواهید در این سرویس به صورت مستقیم دانلود نمایید.

  ابتدا برای این کار ، اپلیکیشن و یا برنامه خود را که در گوگل پلی می باشد یافته و لینک آن را کپی کنید.

  سپس وارد سایت https://apps.evozi.com/apk-downloader شده و روی جنراتور (generator) کلیک نمایید تا لینک دانلود اپلیکیشن یا بازی مورد نظر شما ساخته شود.

  در انتها می توانید با کلیک روی لینک آن را به صورت مستقیم دانلود نمایید.

به همین راحتی

دقت داشته باشید که دانلود از این سایت فقط برای برنامه های رایگان در گوگل پلی می باشد و برنامه های پولی در این سایت، قابل دانلود نیست.

امیدواریم که این آموزش کاربردی برای شما مؤثر و مفید واقع شده باشد.

شما هم اگر نظر و یا سوالی در مورد دانلود آسان از گوگل پلی Google Play دارید میتوانید از طریق نظرات ، آن را برای ما ارسال کنید.

همچنین برای مشاهده سایر آموزش های سایت، اینجا را کلیک کنید.