×

تبدیل فایل تلگرام به لینک مستقیم با ربات ایرانی

آموزش موبایل, آموزش ها فکت وب 07 شهریور 1398

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این آموزش قصد داریم روش تبدیل فایل تلگرام به لینک مستقیم با ربات ایرانی را به شما معرفی کنیم که فایل های تلگرامی شما را به لینک مستقیم تبدیل می کند.

ما را همراهی کنید…

شما میتوانید “سورس ربات تبدیل فایل تلگرام به لینک مستقیم” را از اینجا دریافت کنید.

تبدیل فایل تلگرام به لینک مستقیم با ربات ایرانی

همانطور که میدانید در پیامرسان تلگرام امکان کپی کردن لینک فایل ها وجود ندارد و این پیامرسان طوری طراحی شده که فایل فقط از طریق خود تلگرام قابل دریافت و انتقال باشد.

اما ربات هایی در کنار این قابلیت ایجاد شده که به کاربر این اجازه را می دهد که فایل های تلگرامی را به لینک های مستقیم تبدیل کرده تا بتوان آن ها را توسط دانلود منیجرهای مختلف از جمله ADM برای اندروید و IDM برای ویندوز ، دانلود کرد.

یکی از ربات های جدید و ایرانی برای این کار که امکانات بسیار زیادی نیز دارد ربات LinkgramBot@ نام دارد که به کاربر این امکان را می دهد تنها با ارسال فایل خود به ربات ، لینک مستقیم آن را دریافت کند.

تبدیل فایل تلگرام به لینک مستقیم با ربات ایرانی

همچنین امکان تبدیل لینک های خارجی به فایل تلگرامی نیز توسط این ربات پیشرفته ایرانی امکان پذیر است.

از دیگر قابلیت های این ربات میتوان به دانلود ویدئو از یوتیوب اشاره کرد که برای این کار کافیست لینک یوتیوب ویدئو خود را برای ربات ارسال کنید تا آن را در کمترین زمان مشاهده و دانلود کنید.

توجه داشته باشید که تاریخ انقضا لینک های دریافتی تنها 24 ساعت می باشد و با دریافت فایل نیز شما میتوانید به صورت دقیق زمان انقضاء لینک فایل خود را مشاهده کنید.

یک ربات قدرتمند ایرانی دیگر که سرعت بسیار بالایی در تبدیل فایل های تلگرامی به لینک مستقیم دارد ربات Linkgostarbot می باشد.

تمرکز اصلی تیم برنامه نویسی این ربات بر تبدیل فایل های تلگرام به لینک مستقیم بوده و با بررسی آن، سرعت بالای ربات در آماده سازی لینک فایل ها نسبت به نمونه های مشابه قابل ملاحظه است.

تبدیل فایل تلگرام به لینک مستقیم با ربات ایرانی

ربات لینک گستر امکانات دیگری همچون دانلود از یوتیوب را دارا می باشد و همچنین نمایش سرعت دانلود و زمان مورد نیاز جهت آماده سازی لینک ها کار با این ربات قوی ایرانی را کاربردی تر کرده است.

لینک های شما در سروری اختصاصی میزبانی می شوند که همین امر موجب آن می شود که شما پهنای باندی نامحدود و بدون افت سرعت دانلود در اختیار داشته باشید و براحتی بتوانید لینکها را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

همچنین یکی دیگر از ربات های مشابه و خارجی برای تبدیل فایل به لینک مستقیم ربات Getpubliclinkbot@ می باشد.

تفاوت اصلی این دو ربات در سرعت دریافت لینک است که در ربات خارجی این لینک سریع تر از ربات ایرانی ایجاد میشود.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان کاربردی ، مؤثر و مفید واقع شده باشد.

شما میتوانید در صورت تمایل برای مشاهده سایر آموزش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.

فکت وب

هر گونه کپی برداری از محصولات و مطالب سایت و انتشار آن در سایر مارکت ها غیر قانونی و مورد رضایت ما نمی باشد©
امکان کپی در این صفحه وجود ندارد