0
سبد خرید شما خالی است

تکه کد پاکسازی کاربران دلیت اکانت از گروه

آموزش ساخت ربات, آموزش ها 11 خرداد 1398
تکه کد پاکسازی کاربران دلیت اکانت از گروه

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این بخش قصد داریم یک تکه کد فوق العاده کاربردی و ضروری را به شما عزیزان معرفی و ارائه کنیم.

ما را همراهی کنید…

گروه ها و سوپرگروه های تلگرامی

یکی از قابلیت و امکانات پرطرفدار و بی نظیر تلگرام ، قابلیت ایجاد گروه یا سوپرگروه هایی با ظرفیت 100 هزار نفر می باشد که همراه با امکان مدیریت تمام این ظرفیت با تنظیمات پیشفرض گروه های تلگرامی است.

در ادامه مطلب میخواهیم تکه کد پاکسازی کاربران دلیت اکانت از گروه را به شما نشان دهیم که به راحتی میتوانید هر تعداد اکانت به اصطلاح دلیت شده و غیرفعال را از گروه یا سوپر گروه خود تنها با یک دستور حذف کنید.

تکه کد پاکسازی کاربران دلیت اکانت از گروهتکه کد پاکسازی کاربران دلیت اکانت از گروه

اگر یک گروه یا سوپرگروه تلگرامی داشته باشید حتما میدانید که بخشی از کاربران شما اکانت خود را حذف کرده و دلیت اکانت کرده اند.

وجود اکانت های حذف شده در یک گروه یا سوپر گروه میتواند برای بعضی از کاربران و ادمین های گروه/سوپرگروه خوشایند نباشد و به زبان بهتر کاربران تصور میکنند که گروهی که عضو آن هستند از تعداد زیادی اکانت فیک تشکیل شده است.

اما ما در این بخش میخواهیم تکه کدی را به شما معرفی کنیم که با قرار دادن آن در سورس ربات خود میتوانید اقدام به حذف این اکانت ها کنید.

[php] if($msg =="/clean deleted" || $msg=="clean deleted" || $msg=="!clean deleted" || $msg=="پاکسازی دلت اکانت ها" || $msg=="حذف دلت اکانت ها"){
$channelParticipantsRecent = [‘_’ => ‘channelParticipantsRecent’];
$channels_ChannelParticipants = $MadelineProto->channels->getParticipants([‘channel’ => $chatID, ‘filter’ => $channelParticipantsRecent, ‘offset’ => 0, ‘limit’ => 200, ‘hash’ => 0, ]);
$channelBannedRights = [‘_’ => ‘channelBannedRights’, ‘view_messages’ => true, ‘send_messages’ => false, ‘send_media’ => false, ‘send_stickers’ => false, ‘send_gifs’ => false, ‘send_games’ => false, ‘send_inline’ => false, ’embed_links’ => false, ‘until_date’ => 0];
$kl = $channels_ChannelParticipants[‘users’];
$list = "";
foreach($kl as $key=>$val){
$fon = $kl[$key][‘deleted’];
$fonid = $kl[$key][‘id’];
if($fon == true){
$list .= ”.$kl[$key][‘id’]."\n";
$MadelineProto->channels->editBanned([
‘channel’=> $chatID,
‘user_id’=> $fonid,
‘banned_rights’ => $channelBannedRights]);
}
}
$alaki = explode("\n",$list);
$allcount = count($alaki)-1;
$MadelineProto->messages->sendMessage([‘peer’=>$chatID,’reply_to_msg_id’=>$msg_id,’message’=>"تعداد $allcount کاربر دیلیت اکانت از گروه شما پاک شد📍"]);
}
[/php]

در تکه بالا ما دستوری به عنوان پاکسازی دلیت اکانت ها ایجاد کردیم که ادمین با انتخاب این دستور میتواند اکانت های پاک شده و حذف شده را از گروه بیرون کند.

توجه : تکه کد بالا برای استفاده از ربات هایی با کتابخانه های میدلاین می باشد که میتوانید آموزش استفاده از این کتابخانه ها را که در آموزش های قبلی به آن اشاره کردیم از اینجا مشاهده کنید.

امیدواریم که این تکه کد برای شما عزیزان کاربردی ، مفید و مؤثر واقع شده باشد.

در صورتی که میخواهید تکه کدهای رایگان بیشتری را مشاهده و از آن ها استفاده کنید ، میتوانید اینجا را کلیک کنید.