0
سبد خرید شما خالی است

جلوگیری از دعوت بدون اجازه به گروه های تلگرامی

آموزش موبایل, آموزش ها 01 مهر 1397
جلوگیری از دعوت بدون اجازه به گروه های تلگرامی

با سلام خدمت کاربران محترم فکت وب ، با آموزشی دیگر و کاربردی خدمت شما هستیم و در این مطلب میخواهیم روش جلوگیری از دعوت بدون اجازه به گروه های تلگرامی را به شما عزیزان آموزش دهیم.

ما را همراهی کنید…

جلوگیری از دعوت بدون اجازه به گروه های تلگرامی

حتما برای شما پیش آمده است که در حال مشاهده کانال ها و یا چت با دوستان خود بوده اید و به یکباره پیام عضویت در گروهی جدید و ناشناخته برای شما ارسال میشود که کاربری شما را بدون اجازه به گروه خود دعوت کرده است.

در تلگرام شما میتوانید تعیین کنید چه کسانی شما را به گروه های تلگرام اضافه کنند که این قابلیت باعث میشود هیچوقت بدون اجازه کسی شما را عضو گروهی نکند.

  برای اینکار ابتدا وارد بخش تنظیمات شوید و در بخش Setting بر روی قسمت Privacy and Security تپ کنید.

  در اینجا بخش Groups اضافه شده است ، بر روی آن تپ کنید.

  این بخش به طور پیشفرض بر روی Everybody تنظیم شده است که میتوانید آن را بر روی My Contacts تنظیم کنید تا فقط افراد لیست دوستان شما قادر به اضافه کردن شما به گروه های تلگرام باشند.

  اگر تعدادی از دوستان و افراد لیست هنوز بدون اجازه ، شما را به گروه های تلگرام اضافه میکنند میتواننید لیست استثنا Never Allow تعریف کنید تا آنها هرگز نتوانند شما را ناخواسته به گروه اضافه کنند.

  در صورتی که بخش بالا روی My Contacts باشد با تپ بر روی Add User بخش Never Allow میتوانید شخص مورد نظر را از لیست انتخاب و بر روی تیک بالا تپ کنید.

  در نهایت برای اعمال تنظیمات کلی بر روی تیک بخش Groups تپ کنید تا تغییرات در اکانت شما اعمال شود.

با استفاده از این قابلیت کلیدی تلگرام میتوانید براحتی از شر ورود بدون دعوت و ناخواسته به گروه های ناشناخته تلگرام جلوگیری کنید.

امیدواریم که این آموزش برای شما مؤثر و کاربردی واقع شده باشد.

شما هم اگر نظر و یا سوالی در مورد این مطلب دارید میتوانید از بخش نظرات انتهای این بخش ، آن را برای ما ارسال کنید.