0
سبد خرید شما خالی است

فعالسازی رمز یکبار مصرف برای تمام بانک ها

آموزش ها, آموزش های دیگر 26 آذر 1398
فعالسازی رمز یکبار مصرف برای تمام بانک ها

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این مطلب قصد داریم روش فعالسازی رمز یکبار مصرف برای تمام بانک ها را به شما عزیزان آموزش دهیم که در این روزها بسیار ضروری و کاربردیست.

ما را همراهی کنید…

فعالسازی رمز یکبار مصرف برای تمام بانک ها

همانطور که اطلاع دارید به دستور بانک مرکزی تمام بانک های کل کشور موظف به حذف رمز دوم و ارائه رمزهای عبور یکبار مصرف هستند که این امر موجب سردرگمی برای تعدادی از کاربران و افراد جامعه شده است.

با این ابلاغیه دیگر رمزهای دومی که هم اکنون از آن برای خریدهای اینترنتی گوناگون استفاده میکنید کاربرد نخواهند داشت و عملا هیچ خریدی با این رمزها صورت نمی گیرد.

رمزهای یکبار مصرف به کاربران این امکان را میدهند که در صورتی که قصد خرید از یک فروشگاه اینترنتی را دارند ابتدا از طریق اپلیکیشن یا کد دستوری و یا حتی پیامک از رمزعبور 60 ثانیه ای برای خرید استفاده کنند.

این رمزعبور بعد از وارد کردن و ثبت خرید اینترنتی حذف خواهد شد و امکان استفاده برای تراکنش های دیگر با آن به هیچ وجه وجود ندارد و باید مجددا رمزعبوری جدید دریافت کنید.

اما چگونه رمزعبورهای یکبار مصرف را جایگزین رمزهای دوم کنیم؟ در این مطلب میتوانید با انواع روش های فعالسازی رمز یکبار مصرف بانک ها آشنا شوید.

فعالسازی رمز یکبار مصرف برای تمام بانک ها

فعالسازی رمز یکبار مصرف بانک های پارسیان ، ملت و تجارت

برای فعالسازی رمزیکبار مصرف بانک های پارسیان ، ملت و تجارت کافیست اپلیکیشن مربوط به هر یک از بانک ها را دریافت کرده و با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک ، رمز فعالسازی سرویس را دریافت کنید و از این پس تراکنش های خود را با این رمزها انجام دهید.

فعالسازی رمز یکبار مصرف برای تمام بانک هافعالسازی رمز یکبار مصرف پاسارگارد

برای فعالسازی رمز یکبار مصرف بانک پاسارگاد نیز کافیست به اپلیکیشن همراه بانک آن مراجعه کنید و از همانجا اقدام به فعالسازی رمز یکبار مصرف کنید.

فعالسازی رمز یکبار مصرف برای تمام بانک ها

فعالسازی رمز یکبار مصرف بانک سرمایه

مشتریان این بانک برای فعالسازی رمز یکبار مصرف کار نسبتا سختی دارند. ابتدا باید به اینترنت بانک سرمایه مراجعه فرمایند و با مشاهده راهنمای فعالسازی رمز یکبار مصرف این بانک اقدام به فعالسازی سرویس کنند.

فعالسازی رمز یکبار مصرف برای تمام بانک ها

فعالسازی رمز یکبار مصرف صادرات

برای فعالسازی کد یکبار مصرف این بانک کافیست تنها کد دستور *719# را شماره گیری کرده و اقدام به فعالسازی کدیکبار مصرف بانک صادرات کنید.

فعالسازی رمز یکبار مصرف برای تمام بانک ها

فعالسازی رمز یکبار مصرف بانک ملی

مشتریان این بانک کار راحتی را برای فعالسازی رمزهای عبور یکبار مصرف دارند. مشتریان میتوانند از طریق کد دستور #60*737* و یا از طریق سامانه بام بانک ملی اقدام به فعالسازی رمزیکبار مصرف کنند.

همچنین امکان استفاده از اپلیکیشن رمزبان بانک ملی برای دریافت کدهای یکبار مصرف امکان پذیر است.

روش های فعالسازی سایر بانک ها نیز به زودی در همین مطلب به روز رسانی خواهد شد.

امیدواریم که این این آموزش برای شما عزیزان کاربردی ، مؤثر و مفید واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.