0
سبد خرید شما خالی است

7 قوانین اینستاگرام که شاید تابحال نمیدانستید

آموزش موبایل, آموزش ها, آموزش های دیگر 27 اسفند 1398
7 قوانین اینستاگرام که شاید تابحال نمیدانستید

با سلام خدمت کاربران و همراهان عزیز فکت وب ، در این آموزش قصد داریم به 7 قوانین اینستاگرام که شاید تابحال نمیدانستید بپردازیم.

ما را همراهی کنید…

7 قوانین اینستاگرام که شاید تابحال نمیدانستید

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار و محبوب در ایران و جهان است که امکان اشتراک ویدئو و تصاویر را به کاربران خود می دهد.

اما شما چقدر با قوانین اشتراک رسانه در این شبکه اجتماعی آشنا هستید؟ و آیا با محدودیت های مختلف اینستاگرام از جمله تعداد تگ ها یا فالوورها تابحال رو به رو شده اید؟

تضمین امنیت اکانت اینستاگرام با یک روش ساده

در این مطلب میخواهیم شما را با تمام این محدودیت ها آشنا و روش استفاده از این اپلیکیشن را با توجه به قوانین آن به شما نشان دهیم.

محدودیت هشتگ ها

هشتگ ها از جمله بخش هایی از پست می باشد که میتواند بازدید پیچ و پست های شما را به صورت قابل توجهی افزایش دهد و به نوعی یک سئو برای صفحات اینستاگرام به شمار می آید.

محدودیت درج هشتگ برای هر پست بر اساس قوانین اینستاگرام ، 30 تگ می باشد و شما بیشتر از این تعداد امکان درج تگ در یک پست را نخواهید داشت.

محدودیت لایک کاربران دیگر

لذت بخش ترین بخش اینستاگرام برای کاربران ، لایک می باشد ، کاربران همیشه تمایل دارند بیشترین لایک را دریافت کنند اما باید بدانید که اینستاگرام به افرادی که میخواهند پست های دیگران را لایک کنند تنها اجازه 200 لایک در ساعت را میدهد و باید برای لایک های بیشتر تا تمام شدن محدودیت صبر کنید.

محدودیت اطلاعات بیو

بیو یکی از بخش های اصلی پروفایل کاربران می باشد که به صورت اختیاری میتوانند آن را تکمیل کنند. اینستاگرام برای تکمیل این بخش 150 کاراکتر را برای کاربران در نظر گرفته است.

محدودیت کپشن برای هر پست

اگر بخواهید یک پست تاثیرگذار را در این شبکه اجتماعی درج کنید بهتر است به آن متن یا همان کپشن نیز اضافه کنید . هم اکنون شما برای هر پست میتوانید تا 2200 کاراکتر به عنوان کپشن استفاده کنید.

محدودیت تعداد دنبال کننده

کاربران در اینستاگرام میتوانند به تعداد نامحدود فالوور داشته باشند اما تعداد فالوئینگ ها یا همان دنبال کننده ها برای کاربران محدود می باشد و تا 7500 نفر اجازه فالوو کردن دارند.

محدویت آنفالو کاربران

اگر بخواهید کاربران را به صورت همزمان و یا پشت سر هم آنفالو کنید ، اینستاگرام اجازه آنفالو کردن 180 نفر در هر ساعت را میدهد و اگر بیشتر از تعداد بخواهید آنفالو کنید با محدودیت هایی مواجه خواهید شد.

محدودیت دنبال کردن کاربران

از امکانات دیگر اینستاگرام اجازه دنبال کردن و فالو کردن کاربران می باشد که بر اساس قوانین این شبکه اجتماعی شما تنها امکان فالو کردن 300 تا 500 نفر در روز را خواهید داشت و در صورت این که بخواهید از این تعداد بیشتر کاربران را دنبال کنید باید 24 ساعت صبر و مجددا تلاش کنید.

این ها گوشه ای از قوانین این شبکه اجتماعی بود که در این بخش به آن پرداختیم در آموزش های بعدی نسبت به قوانین بخش های مهم این اپلیکیشن نیز خواهیم پرداخت.

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان ، کاربردی و مفید واقع شده باشد.

شما میتوانید برای مشاهده سایر آموزش های رایگان سایت ، اینجا را کلیک کنید.